Marta Moonset

marta

Staram się łączyć przeciwieństwa – umysł i ciało, duchowość i konkretność, celebrację życia ze świadomością cienia. Ukończyłam psychologię na UW, zgłębiam od 15 lat astrologię i tworzę własne podejście do pracy z ludźmi, które łączy wiedzę astrologiczną z psychologicznym podejściem i świadomością. Nazwałam moją ścieżkę Astrologią Pełni, by podkreślić, że ideą jest zaakceptowanie swojej pełni, wszystkich jakości jakie składają się na naszą indywidualność i pozwolenie im na rozkwit.

Pracuję z cyklami Księżycowymi. Dzielę się swoimi odkryciami i wiedzą prowadząc Kalendarz Ksieżycowy na stronie facebookowej Astrologia Pełni i pisząc o znaczeniu kolejnych pełni i nowi. Wspieram proces budzenia świadomości znaczenia Księżyca organizując globalne Medytacje Księżycowe. Dzielę się moimi doświadczeniami na blogu, gdzie piszę zarówno o astrologii jak i o rytuałach czy tantrze.

Już będąc dziewczynką pracowałam z kartami a kilkanaście lat temu zaczęła się moja przyjaźń z tarotem. Tworzę woskowe świece intencji, przeprowadzam rytuały, współtworzę kręgi kobiet, uzdrawiam ludzi i miejsca, żyję w świadomości swojej mocy, a jednocześnie pamiętam o tym, że jestem tylko kanałem, przez który dokonuje się uzdrowienie.

Przede wszystkim czuję się kobietą pracującą ze swoją mocą. Używam różnych „czarodziejskich” narzędzi, ale jestem też osobą lubiącą konkrety i precyzję myśli. Wspieram projekt Czarownic, z szacunku i wdzięczności dla kobiet, których moc została kiedyś odrzucona i wierząc w to, że teraz nie musimy się już wstydzić tego, kim jesteśmy.


back witch 5