Eydis

Za sobą mam studia wokalno-aktorskie na Akademii Muzycznej. Śpiewam „operą”. Śpiewam rozrywkowo. Śpiewam ludowo w wielu stylach z wielu krajów.  Dużo czytam. Piszę. Uczę śpiewu i emisji głosu. Muzyka i słowo podążają ze mną przez różnorakie ścieżki mojego życia i jednoczą mnie z ludźmi i ze światem. Zatracam się też w tańcu, który otwiera moje serce, który uczy słuchać, który wyzwala moje prawdziwe ja, który przenosi w niewidzialne.

Uwielbiam się śmiać i zatapiać w ciszy. Staram się dostrzegać na co dzień piękno na twarzach i w sercach ludzi. Kocham przyrodę, zachwycam się jej cudem. Fruwam z wiatrem i faluję z wodą. Przez mamę wychowana jestem pośród zapachu ziół, i na baśniowym świecie klechd, bajań i opowieści od Irlandii po Rosję.

Z natury optymistka, pomagam innym odnaleźć siebie i podążać za głosem własnego serca.

Jako szalona marzycielka, marzę o podróżach po świecie, uwielbiam poznawać nowych ludzi i ich kulturę, zwyczaje.

Jestem Czarownicą, kobietą żyjącą na styku widzialnego i niewidzialnego, starającą się wciąż rozwijać to, co wyssałam z mlekiem mamy, marzącą o utopijnym świecie pełnym miłości i harmonii, i nieumiejącą powstrzymać pląsających nóg, falujących rąk, i dźwięków wydobywających się z gardła 🙂


back witch 5